Portal Rasmi
Bahagian Teknologi Pendidikan
Kementerian Pendidikan Malaysia

BTPN

 

# Nama Email No Telefon No Fax
1. BTPN KELANTAN btpnkel@moe.gov.my 09-7714 900 09-7714 939
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN KELANTAN
1. NOR ASNIZA BT MOHAMADasniza.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 900
2. Nasir bin Mohd Noornasir.btpnkel@ Ketua Penolong Pengarah 09-7714 901
  PERKHIDMATAN AM
3. Mat Nasir bin Mat Seman@ Pegawai Perkhidmatan Pendidikan Gred DG29
  UNIT PENTADBIRAN, PERHIDMATAN DAN KEWANGAN
4. Norhakimi Bin Mohamadhakimi.btpnkel@ PTP (Unit UPKP BTPN Kelantan) 09-7714 936
5. Zull Fiqry Azme bin Abdullahzull.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 900
6. Lokman bin Ishaklokman.btpnkel@ Penolong Pengarah 09-7714 930
7. Zailani bin Mahmood@ Pegawai Teknologi Pendidikan
8. Munawaruzaman bin Ahmad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
9. Abdul Malik bin Ab Rahman@ Juruteknik
10. Wan Anami bin Wan Harun@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
11. Rosnani binti Ali@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
12. Hartini binti Taib@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
13. Nor Azfa Halida binti Awang@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
14. Fareedz Fadzleen bin Mat Nawi_@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 03-2081 0000
15. Arifin bin Mat Salleh@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
16. Nazliani binti Rashid@ Penyelia Asrama
17. Nor Fudzilla Aini Bt Yahya@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
18. Muhammad Ofaizul bin Osman@ Pembantu Am Pejabat
19. Ahmad Zulkifly bin Said@ Pemandu Kenderaan
20. Jahari bin Yunus@ Pemandu Kenderaan
21. Ismail bin Mamat@ Pemandu Kenderaan
22. Idris bin Ahamad@ Pemandu Kenderaan
23. Mohd Asri bin Ibrahim@ Pemandu Kenderaan
24. Mat Yusoff bin Musa@ Pengawal Keselamatan
25. Zakaria bin Mohamad@ Pembantu Operasi
26. Zaidi bin Kassimzaidi.btpnkel@ Penolong Pengarah 09-7714 935
27. Mohd Asri bin Mohd Zawawiasrimz.btpnkel@ Penolong Pengarah 09-7714 900
  UNIT MEDIA,PROMOSI DAN INOVASI
28. Khairi bin Kerbak@ Pegawai Teknologi Pendidikan
29. Zulkfli bin Zakaria@ Penolong Pengarah
30. Kasman bin Hussin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
31. Nur Hidayah binti Alawihidayah.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 01-6311 5343
32. Muhd Ismahawaii bin Ismailisma.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 923
  UNIT PERKHIDMATAN ICT
33. Mohd Kamal Azrul bin Muhammadkamal.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 912
34. Roslan bin Che Ghani@ Pegawai Teknologi Pendidikan
35. Iskandar Zulkarnain bin Abd Rahmaniskandar.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 900
36. Abdul Raazzaq bin Mohamed Zin@ Juruteknik Komputer
37. Rosilawati binti Ab Ghani@ Juruteknik Komputer
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
38. Wan Mohd Zulki bin Wan Husinzulki.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 900
39. MOHD MUSTAFA BIN OMARmustafa.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 900
40. Zakaria bin Hassan@ Penolong Pengarah
41. Mohd Faizal bin Md Noor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
42. Noor Azman bin Mohamad Noor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
43. Nik Norizan binti Mohd Noor@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT PENGURUSAN PUSAT KEGIATAN GURU
44. Mariah binti Buyong@ Penolong Pengarah
45. Muhammad Hidayat bin Mat Zahari@ Pegawai Teknologi Pendidikan
46. Mohd Khairul Anuar bin Husinkhairul.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7649 605
47. Azlina binti Idris@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
48. Mohd Nasir bin Mat Tahamohdnasir.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 931
49. Izani @ Mohd Riduan bin Berhimizani.btpnkel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 09-7714 933
2. BTPN PAHANGbtpnpah@moe.gov.my 09-5447 700 09-5447 053
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN PAHANG
1. Mohamed Kamal bin Hashim@ Ketua Penolong Pengarah
  UNIT PERKHIDMATAN ICT
2. Rashdan bin Ashaary@ Penolong Pengarah
3. Abdullah bin Abd Karim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
4. Abdul Mua'ais bin Lokman@ Pegawai Teknologi Pendidikan
5. Mohamad Nasir bin Mat Tahir@ Pegawai Teknologi Pendidikan
6. Azhar bin Ahmad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. Mohd Ussery bin Mahassan@ Juruteknik Komputer
8. Nor Rosmawati binti Ngah@ Juruteknik Komputer
  UNIT PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN
9. Jonaidi bin Osman@ Penolong Pengarah
10. Roslan bin Mahadi@ Pegawai Teknologi Pendidikan
11. Norman bin Ishak@ Pegawai Teknologi Pendidikan
12. Edwin Anak Charlie@ Pegawai Teknologi Pendidikan
13. Syaifulbahri bin Arifin@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT INTERVENSI KAJIAN DAN PENILAIAN PROGRAM
14. Muhamad bin Md Lihim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
15. Ahmad Nasarudin bin Mohd Isa@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENTADBIRAN PERKHIDMATAN KEWANGAN & PENETAPAN KAWALAN MUTU
16. Kamaruzaman bin Ismail@ Penolong Pengarah
17. Nor Hani binti Abdul Mubin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
18. Mansor bin Mohd Said@ Pegawai Teknologi Pendidikan
19. Zamir Husairi bin Zolkiptly@ Pegawai Teknologi Pendidikan
20. Saiful bin Napi@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/ Penolong Jurutera
21. Muhammad Anas bin Mohd.razali@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/ Penolong Jurutera
22. Farisah binti Mohamed Rabi@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
23. Ramlah binti Khalid@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
24. Norehan binti Abd Manan@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
25. Nor Mahani binti Mat Noor@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
26. Asiah binti Mustaffa@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
27. Khdijah binti Selamat@ Penyelia Asrama
28. Faziah binti Md Lela@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
29. Raila binti Mohd Latib@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
30. Zamila binti Abdul Rahman@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
31. Sabazariah binti Abu Bakar@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
32. Mohd Zakaria bin Ali@ Pembantu Operasi
33. Haman Shah bin Ab.rahman@ Pemandu Kenderaan
34. Nor Ibrahim bin Ismail@ Pemandu Kenderaan
35. Kairulmaulod bin Mamat@ Pemandu Kenderaan
36. Roszaini bin Razali@ Pemandu Kenderaan
37. Zainuddin bin Abd Ghani@ Pembantu Awam
  UNIT PROMOSI, INOVASI DAN MEDIA
38. Mohamad Nordin bin Yusof@ Penolong Pengarah
39. Mohd Fauzi bin Mohammad Arifin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
40. Wan Abdul Razak bin Wan Ishak@ Pegawai Teknologi Pendidikan
41. Mohd Zakir bin Ya'acob@ Pegawai Teknologi Pendidikan
42. Mohd Badrul bin Ab Manaf@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT HAL EHWAL PKG
43. Norizan binti Ismail@ Penolong Pengarah
44. Nik Mohd Faeez bin Nik Osman@ Pegawai Teknologi Pendidikan
45. Mohd Rashid bin Muda@ Pegawai Teknologi Pendidikan
3. BTPN PULAU PINANGbtpnpp@moe.gov.my 04-5736 901 04-5736 885
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN PULAU PINANG
  UNIT INTERVENSI DAN KAJIAN & PENILAIAN PROGRAM (UIKPP), PENTADBIRAN,PERKHIDMATAN,KEWANGAN DAN KUALITI DAN UIKPP
1. MOHD SABRI BIN BAHROMsabri.btpnpp@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-5736 901
  UNIT PENTADBIRAN PERKHIDMATAN KEWANGAN DAN KUALITI (U2P2K), PENTADBIRAN,PERKHIDMATAN,KEWANGAN DAN KUALITI DAN UIKPP
2. Noradilah binti Hashimnoradilah.btpnpp@ Penolong Pegawai Tadbir 04-5736 901
3. Mohd Yusoff bin Sahabyusoff.btpnpp@ Ketua Penolong Pengarah 04-5736901
4. Salim bin Shariff@ Penolong Pengarah
  UNIT PENTADBIRAN PERKHIDMATAN KEWANGAN DAN KUALITI (U2P2K), PENTADBIRAN,PERKHIDMATAN,KEWANGAN DAN KUALITI DAN UIKPP
5. Abdul Halim bin Saad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
6. Nor Laila binti Mohamed Sawai@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
7. Mariana binti Ahmad Saluddin@ Penolong Pegawai Tadbir
8. Hamid bin Yusoff@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
9. Syafik Asyraf bin Haris@ Juruteknik Komputer
10. Aidi Faizal bin Awang@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
11. Rosenizawati binti Abdullah@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
12. Rosimah binti Mat Noor@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
13. Ibni Hajat bin Ariffin@ Penyelia Asrama
14. Nurul Ashikin binti Abdul Rashid@ Pembantu Perpustakaan
15. Mohd Faizal bin Ibrahim@ Pembantu Operasi
16. Mohd Izam bin Ismail@ Pembantu Operasi
17. Zainal Abidin bin Mohamed@ Pemandu Kenderaan
  UNIT INTERVENSI DAN KAJIAN & PENILAIAN PROGRAM (UIKPP), PENTADBIRAN,PERKHIDMATAN,KEWANGAN DAN KUALITI DAN UIKPP
18. Ismail bin Muhammadismail.btpnpp@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-5736 901
19. Mohd Abdul Nasir bin Kalibnasir.btpnpp@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-5736 901
  MEDIA PENDIDIKAN DAN PERKHIDMATAN ICT
20. Humaidi bin Saad@ Penolong Pengarah
  UNIT MEDIA, PROMOSI DAN INOVASI (UMPI), MEDIA PENDIDIKAN DAN PERKHIDMATAN ICT
21. Abdul Ghafar bin Kadir@ Pegawai Teknologi Pendidikan
22. Muhamad Radzi bin Nanyan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN ICT (UPICT), MEDIA PENDIDIKAN DAN PERKHIDMATAN ICT
23. Abdul Sukur bin Othman@ Pegawai Teknologi Pendidikan
24. Suhaimi bin Salleh@ Pegawai Teknologi Pendidikan
25. Adnan bin Ghazaliadnan.btpnpp@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-5736 019
26. Norrizan binti Md Said@ Pegawai Teknologi Pendidikan
27. Hindon binti Ahmadhindon.btpnpp@ Penolong Pengarah 04-5736 901
  UNIT PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN (UPSP), PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN DAN PENGURUSAN HAL EHWAL PKG
28. Muhammad Fauzi bin Shaari@ Pegawai Teknologi Pendidikan
29. Roshidi bin Mat@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-5736901
  UNIT PENGURUSAN HAL EHWAL PUSAT KEGIATAN GURU (UHEPKG), PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN DAN PENGURUSAN HAL EHWAL PKG
30. Abd Rahman bin Hassan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
4. BTPN PERAK btpnprk@moe.gov.my 05-2924 933 05-2924 115
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN PERAK
1. Moktar bin Wahidmoktar.btpnprk@ Ketua Penolong Pengarah 05-2924 933 ext
  UNIT PROMOSI INOVASI DAN MEDIA
2. Sharuddin bin Yusofsharuddin.btpnprk@ Penolong Pengarah 05-2924 933
3. Ahmad Fuat bin Shuibfuat.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924 933
4. Mohd Amir Azri bin Ahmad Shakri@ Pegawai Teknologi Pendidikan
5. Hasri bin Abuhasri.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924933
6. Adnan bin Othman@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. Tuan Mohd Nordin bin Tuan Abdullah@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/ Penolong Jurutera
  UNIT PERKHIDMATAN ICT
8. Nazarkhan bin Abdullah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
9. Noor Azman Shah bin Mohd Yussof@ Penolong Pengarah
10. Abd Manap bin Haji Ibrahimmanap.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924933
11. Megat Mohd Ridzuan bin Megat Noh@ Pegawai Teknologi Pendidikan
12. Meor Mohd Muazam bin Meor Rohidimuazam.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924 118
13. Muhammad Zulazri bin Abdul Rahimzulazri.btpnprk@ Juruteknik Komputer 05-2924933
14. Abdul Rahman bin Mohd Abidin@ Juruteknik Komputer
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
15. Md Isa bin Md Aminmdisa.btpnprk@ Penolong Pengarah 05-2924933
16. Haslinda binti Jamaluddinhaslinda.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924933
17. Mohd Rizal bin Mohd Termizi@ Pegawai Teknologi Pendidikan
18. Muhammad Hafizi bin Mokhtar@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI PROFESIONALISME DAN PENILAIAN PROGRAM
19. Ibrahim Astar bin Mohamed@ Penolong Pengarah
20. Muhamad Wazir bin Mohd Fahmi@ Pegawai Teknologi Pendidikan
21. Zawira bin Zahiri@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN, PENTADBIRAN, KEWANGAN, KUALITI DAN HAL EHWAL PKG
22. Abdul Raauf bin Diminraauf.btpnprk@ Penolong Pengarah 05-2924 933
23. Mohd Noor Beg bin Abd Ghanimohdnoor.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924 933
24. Jamal Aminudin bin Md Yunus@ Pegawai Teknologi Pendidikan
25. Badrol Hisham bin Sabri@ Pegawai Teknologi Pendidikan
26. Megat Fuad bin Megat Zainudifuad.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 05-2924 933
27. Norsihar binti Mohd Nor@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
5. BTPN NEGERI SEMBILANbtpnns@moe.gov.my 06-6621 985 06-6627 316
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN NEGERI SEMBILAN
1. Mat Azalan bin Budinm_azalan.btpnns@ Penolong Pengarah 06-6628 522
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN (UPSP)
2. Sharizan bin Ibrahim@ Penolong Pengarah
  Unit Pengurusan Sumber Pendidikan, UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN (UPSP)
3. Anita binti Mohammad Taminanita.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 550
4. Mardziah binti Mohamed Azim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
5. Chua Pei Peichua.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 552
6. Mohd Fairous bin Mohd Shis@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT PERKHIDMATAN ICT (UPICT)
7. Azizi bin Zakaria@ Penolong Pengarah
  Unit ICT (Bestari), UNIT PERKHIDMATAN ICT (UPICT)
8. Abu Bakar bin Kalidabubakar.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 529
9. Mohamed Azam bin Abdul Rahman@ Pegawai Teknologi Pendidikan
10. Paizan Shem bin Abdollahpaizan.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 536
11. Mat Mahmood bin Tapri@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  Unit Media Promosi & Inovasi, UNIT PERKHIDMATAN ICT (UPICT)
12. Khuzaime bin Azizkhuzaime.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 542
13. Ahmad Yusri bin Yusoffyusri.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 541
14. Rahimi bin Rahim@ Juruteknik Komputer
  Unit Jaminan Kualiti, UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI (UPPKK)
15. Norhafiza binti Baharuddin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  Unit Pentadbiran, Perkhidmatan & Kewangan, UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI (UPPKK)
16. Maimunah binti Mohd Nordin@ Penolong Pegawai Tadbir
  PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN, Unit Pentadbiran, Perkhidmatan & Kewangan, UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI (UPPKK)
17. Mohd Rizal bin Mohamed Tajul Azhar@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
18. Zaidah binti Massuri@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
19. Salmah binti Aziz@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
20. Nor Laila binti Yamin@ Penyelia Asrama
21. Nor Azlin binti Samsudin@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
22. Nasir bin Mohamed Din@ Pembantu Operasi
23. Md Kamil bin Mohd Reduzam@ Pemandu Kenderaan
  KEWANGAN & AKAUN, Unit Pentadbiran, Perkhidmatan & Kewangan, UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI (UPPKK)
24. Siti Thuhaibah binti Abdol Azisthuhaibah.btpnns@ Ketua Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi) 06-6621 985
25. Roziyanti binti Abd Aziz@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
26. Rosmawati binti Zainal@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
27. Mashitoh binti Saad@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
28. Siti Nur Nadirah binti Bahari@ Pembantu Am Pejabat
  Unit Kecil Perolehan, UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI (UPPKK)
29. Zamri bin Ibrahim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PKG, UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI (UPPKK)
30. Juarina binti Hassan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
31. Kamal bin Basrikamal.btpnns@ Pegawai Teknologi Pendidikan 06-6628 523
6. BTPN JOHOR btpnjoh@moe.gov.my 07-5581 893 07-5566 605
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN JOHOR
1. Azizan bin A. Razakazizan.btpnjoh@ Ketua Penolong Pengarah 07-5581 893
  UNIT PENGURUSAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
2. Song Yok Chin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
3. Mohd Milatusamsi bin Maskor@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
4. Muhamad Nizam bin Yunus@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
5. Faeizah binti Mazan@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
6. Rosnah binti Samsuddin@ Juruteknik Komputer
7. Shaiful Rizal bin Mohd Salleh@ Juruteknik Komputer
8. Sharizan binti Abas@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
9. Fazlina binti Jazim@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
10. Noreidaliyani binti Aman@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
11. Zubaidah binti Buang@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
12. Mardiana binti Maskim @ Abdullah@ Penyelia Asrama
13. Rahimah binti Aluwi@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
14. Noor Azlin binti Mohd Idris@ Pembantu Perpustakaan
15. Ayu Suhana binti Hadri@ Pembantu Operasi
16. Azlan bin Abdul Aziz@ Pembantu Operasi
17. Mohd Arif bin Ibrahim@ Pemandu Kenderaan
  UNIT MEDIA PENDIDIKAN
18. Mohd Rizal bin Abu Samah@ Penolong Pengarah
19. Nor'ain binti Abdullah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
20. Jaafar bin Kasiring@ Pegawai Teknologi Pendidikan
21. Hussin bin Kamiju@ Pegawai Teknologi Pendidikan
22. Mohd Nasrul Hisyam bin Zaukafali@ Pegawai Teknologi Pendidikan
23. Muhamad Nazery bin Mat Nor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
24. Azhar bin Taib@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
25. Noremey bin Rasip@ Penolong Pengarah
26. Samsudin bin M Salih@ Pegawai Teknologi Pendidikan
27. Haslinda binti Hassan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
28. Kamariah binti Salim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA
29. Azhari bin Suboh@ Penolong Pengarah
30. Musman bin Saleyo@ Pegawai Teknologi Pendidikan
31. Mohd Hairil Fitri bin Ja'afar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
32. Ungku Masila binti Ungku Mansoor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENDIDIKAN BESTARI
33. Abu Saifuddin bin Abu Hanipah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
34. Mohd Roselan bin Abu Hasan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
35. Mokhtar bin Omar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENYELIDIKAN DAN PENILAIAN DAN HAL EHWAL PUSAT KEGIATAN GURU
36. Asha'ari bin Omar@ Penolong Pengarah
37. Sayid Hassan bin Sayid Jafar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. BTPN WP KUALA LUMPURbtpnkl@moe.gov.my 03-9173 3010 03-9173 5040
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN WP KUALA LUMPUR
  UNIT MEDIA, PROMOSI DAN INOVASI
1. Rusli bin Kemat@ Pegawai Teknologi Pendidikan
2. Thanesh Balakrishnanthanesh.btpnprk@ Pegawai Teknologi Pendidikan 014-3279 982
3. Zainuddin bin Othman@ Ketua Penolong Pengarah
4. Mustapa Alba bin Umarmustapa.btpnkl@ Penolong Pengarah 03-9173 3010
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI PROFESIONALISME DAN PENILAIAN
5. Sharifah Norsuhaila binti Said Samsudin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN, KEWANGAN DAN KUALITI
6. Siti Zanira binti Abd Kadir@ Penolong Pegawai Tadbir
7. Ruzana binti Ibrahim@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
8. Rohani binti Tongil@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
9. Khairul Muzammil bin Kamaruzaman@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/ Penolong Jurutera
10. Norhayati binti Muhammad@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
11. Norazila binti Mohamed Tahir@ Pembantu Operasi
12. Mohd Khairul Nizam bin Mohammad Roffie@ Pembantu Operasi
13. Zulazian bin Zakaria@ Pemandu Kenderaan
  UNIT PERKHIDMATAN ICT
14. Abd Halim bin Abu Samah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
15. Mohamad Asif Mushadat bin Abdul Saha@ Pegawai Teknologi Pendidikan
16. Mohd Sallehan bin Ismail@ Juruteknik Komputer
  UNIT MEDIA, PROMOSI DAN INOVASI
17. Mohd Fakruddin bin Musa@ Pegawai Teknologi Pendidikan
18. Mohd Khairizal bin Baharuddin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
19. Khairul Nizam bin Hamidun@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENGURUSAN HAL EHWAL PKG
20. Zaini bin Mohd Endot@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
21. Rosilawati binti Maabar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
22. Arinawati binti Mohd Yassin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
23. Ismawati binti Ishak@ Pembantu Perpustakaan
8. BTPN SELANGOR btpnsel@moe.gov.my 03-5548 4455 03-5548 4480
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN SELANGOR
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH
1. Noor Faezah Saidonfaezah.btpnsel@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-5548 4477
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK
2. Rozalita Binti Jamaluddinrozalita.btpnsel@ Pembantu Operasi 03-5548 4477
3. Nik Asma binti Nik Ahmadnikasma.btpnsel@ Ketua Penolong Pengarah 03-5548 4476 ex
  UNIT PERHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
4. Norasiah binti Mokti@ Penolong Pengarah
5. Marwan bin Marsaun@ Pegawai Teknologi Pendidikan
6. Mohamad Mahizam bin Mohamad Toha@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. Zarina binti Mamat@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN
8. Nor Ahmad bin Khamzah@ Penolong Pengarah
9. Rosley bin Abdullah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
10. Sahrun Nizam bin Munjir@ Pegawai Teknologi Pendidikan
11. Mohd Lazim bin Bangilazim.btpnsel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-5548 4476
12. Wan Mohamad Fuzaini bin Abdol Janifuzaini.btpnsel@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-5548 4477
13. Mohd Azam bin Muhamed Nasir@ Pegawai Teknologi Pendidikan
14. Sarifuddin bin Bahtiar@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
15. Rosmalini binti Ramly@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
16. Kamariah binti Mat Hussin@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
17. Zahiri bin Ismail@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
18. Siti Norasrikin binti Sharifasrikin.btpnsel@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 03-5548 4477
19. Kasmoin bin Ahmad@ Penyelia Asrama
20. Nurrita binti Bahran@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
21. Nora binti Ali@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
22. Suhayati binti Hussain@ Pembantu Tadbir Rendah
23. Mohd Fauzi bin Ahmad@ Pembantu Operasi
24. Noranuar Effendi bin Abd Rahman@ Pembantu Operasi
25. Shabi Sharil bin Zahari@ Pemandu Kenderaan
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH
26. Mohd Yusnaidi bin Mohd Riffinyusnaidi.btpnsel@ Penolong Pengarah 03-5548 4477
27. Munir bin Mat Yaub@ Pegawai Teknologi Pendidikan
28. Sazali bin Ismail@ Pegawai Teknologi Pendidikan
29. Muhammad Hanif bin Harun@ Pegawai Teknologi Pendidikan
30. Mohd Noor bin Mohd Yasin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
31. Izzuwan Hakim bin Kamaruzzaman@ Juruteknik Komputer
32. Ahmad Faizal bin Azman@ Juruteknik Komputer
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN
33. Abd Halim bin Marzuki@ Penolong Pengarah
34. Mohd Mohsan bin Bahardin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
35. Mohd Zafiran bin Mustafa@ Pegawai Teknologi Pendidikan
36. Muhamad Sharulnizam bin Latif@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK
37. Nahar bin Abdul Halimnahar.btpnsel@ Penolong Pengarah 03-5548 4477
38. Kamisan bin Saimin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
9. BTPN SARAWAKbtpnsar@moe.gov.my 082-6616 69 082-6726 69
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN SARAWAK
1. Thomas Kanwan anak Siamthomas.btpnsar@ Ketua Penolong Pengarah 082-6616 69
  UNIT PROMOSI, INOVASI DAN MEDIA
2. Mohamad Me'eraj bin Abdul Rahman@ Penolong Pengarah
3. Ghazali bin Rasli@ Pegawai Teknologi Pendidikan
4. Ismail bin Sa'at@ Pegawai Teknologi Pendidikan
5. Kelvin Govindaraj A/l Krishnan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
6. Tan Mary@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. Chai Tsio Fung@ Pegawai Teknologi Pendidikan
8. Nazrul Hisham bin Sain@ Jurufotografi Gred B17/18/B21/22 (TBK 13 Tahun)
9. Hashim bin Kipli@ Pereka
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
10. HAMDAN BIN KIPLIEhamdan.btpnsar@ Pegawai Teknologi Pendidikan 082-6616 69
11. RODIAH BINTI HAMDANrodiah.btpnsar@ Pegawai Teknologi Pendidikan 082-6616 69
12. Annie Ngannieng.btpnsar@ Pegawai Teknologi Pendidikan 082-6616 69
13. Leonora Penny Anak Jaau@ Penolong Pengarah
14. Darin Anak Busang@ Pegawai Teknologi Pendidikan
15. Shukri bin Anggon@ Pegawai Teknologi Pendidikan
16. John Anak Biat@ Pegawai Teknologi Pendidikan
17. Herman Anak Lichu@ Pegawai Teknologi Pendidikan
18. Pan Kee Hua@ Pegawai Teknologi Pendidikan
19. Nadiya Aida binti Jamaludin@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT PENETAPAN & KAWALAN MUTU
20. Laverne anak Estorlaverne.btpnsar@ Penolong Pengarah 082-6616 69
21. Annie Teresa Anak John Rasie@ Penolong Pengarah
22. Kenneth Armold Julong@ Pegawai Teknologi Pendidikan
23. Amir Ikhsan bin Madian@ Pegawai Teknologi Pendidikan
24. Hasanna binti Zunaidi@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
25. Habibah binti Bujang@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
26. Nor Zuzylyatun binti Zainuddin@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
27. Zeti Safrina binti Kadir@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
28. Jayapakium A/p Karipia@ Pembantu Awam
29. Abu Bakar bin Moh@ Pembantu Operasi
30. Khairol Izwan bin Ekhwan@ Pembantu Operasi
31. Rohani binti Sharkawi@ Pembantu Operasi
32. Reday A/k Semban@ Pemandu Kenderaan
33. Awang Ibrahim bin Awang Kadir@ Pemandu Kenderaan
34. Sufbehi Ali bin Sobeng@ Pemandu Kenderaan
  UNIT PENYIARAN DAN TEKNIKAL
35. Missaptuyah binti Mohamad@ Penolong Pengarah
36. Mohamed Arbee bin Ahmad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
37. Dayang Radzipah Bte Awang Umar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
38. Peter Anak Boniface Chandan@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
39. Chin Kim Hon@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
40. Frederick Anak Tajo Mivafrederick@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam) 085-4444 44
41. Maglynette Anak Maurice@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
42. Abg Mentaril bin Abg Aing@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
43. Melana Anak Denu@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
44. Tammy Teo Ching Sin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
45. Amie Hasfanisha binti Bollhasan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN ICT
46. Jamel Ambya bin Ramli@ Penolong Pengarah
47. Kushairi bin Sidek@ Pegawai Teknologi Pendidikan
48. Ubok Anak Linggoh @ Lingoh@ Pegawai Teknologi Pendidikan
49. Ismail bin Wasli@ Pegawai Teknologi Pendidikan
50. Nazaruddin bin Amin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
51. Hasmin bin Isahak@ Pegawai Teknologi Pendidikan
52. Burney Jerard Soo@ Juruteknik Komputer
53. Awang Sahrel bin Awang Salleh@ Juruteknik Komputer
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI PROFESSIONALISME
54. Unsie Anak Liban@ Penolong Pengarah
55. Agnesis Anak Cany Kuma@ Pegawai Teknologi Pendidikan
56. Roslan bin Samionroslan.btpnsar@ Pegawai Teknologi Pendidikan 08-2661 669
57. Norimah binti Abdul Rahman@ Penyelia Asrama
  UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
58. Bokhairi bin Ali Akbar@ Penolong Pengarah
59. Raynold A/k Suntat @ Rigum@ Pegawai Teknologi Pendidikan
60. Hafinaliza binti Jaffar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
61. Nasaruddin bin Ali Sepian@ Penolong Pegawai Tadbir
62. Kalana bin Anai@ Pembantu Tadbir (Kewangan)
63. Suraya binti Terang@ Pembantu Tadbir (Kewangan)
64. Julia Anak Uli@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
65. Chelsca Anak Siken@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
66. Ramlan bin Ahmad@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
67. Juri bin Sunta@ Pemandu Kenderaan
10. BTPN PERLIS btpnpls@moe.gov.my 04-9761 703 04-9767 415
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN PERLIS
  PERKHIDMATAN , PENTADBIRAN, KEWANGAN DAN SUMBER MANUSIA, UNIT PPPK, BESTARI DAN SUMBER MANUSIA
1. Nur Azilah Binti Radziazilah.btpnpls@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-9761 703
2. WATI MILA BINTI ABDULLAHwatimila.btpnpls@ Penolong Pegawai Tadbir 04-9761 703
3. Zulkhairi bin Jaafar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
4. Addnan bin Abd Hamidaddnan.btpnpls@ Ketua Penolong Pengarah 04-9764 352
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN, UNIT KAJIAN DAN PENILAIAN
5. Zamzuri bin Ghazali@ Penolong Pengarah
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN DAN KAJIAN & PENILAIAN, UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN, UNIT KAJIAN DAN PENILAIAN
6. Abdul Ghani bin Said@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. Shafini binti Ghazalishafini.btpnpls@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-9761 703
8. Mohd Yusran bin Wahiyusran.btpnpls@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-9761 703
9. Rohana binti Moktar@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT PPPK, BESTARI DAN SUMBER MANUSIA
10. Md Zailani bin Md Shah@ Penolong Pengarah
  PENDIDIKAN BESTARI, UNIT PPPK, BESTARI DAN SUMBER MANUSIA
11. Ahmad Juanda bin Sakariajuanda.btpnpls@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-9761 703
12. Azwan bin Azmi@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  PERKHIDMATAN , PENTADBIRAN, KEWANGAN DAN SUMBER MANUSIA, UNIT PPPK, BESTARI DAN SUMBER MANUSIA
13. Norhafisya binti Zabidi@ Pegawai Teknologi Pendidikan
14. Masdi Syam bin Mustafa@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
15. Abd Hadi bin Hamid@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
16. Mohd Taufik bin Mat Sauki@ Juruteknik Komputer
17. Alizawati binti Omar@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
18. Sharifah Munir binti Syed Ramdzi@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
19. Azizul bin Harun@ Pemandu Kenderaan Gred H11/H14 (TBK 13 Tahun)
20. Abd Samad bin Musa@ Pembantu Awam
21. Habibah binti Abdul Hamid@ Pembantu Operasi Gred N11/N14 (TBK 13 Tahun)
22. Effende bin Ramli@ Pembantu Am Pejabat
  MEDIA PENDIDIKAN, UNIT MEDIA PENDIDIKAN DAN KUALITI
23. Mohd Zarney Kaseh bin Ab Hamidzarney.btpnpls@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-9761 703
24. Adie Redzuan bin Kasim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT HAL EHWAL PUSAT KEGIATAN GURU
25. Abdul Fatah bin Arshad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN DAN KAJIAN & PENILAIAN, UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN, UNIT KAJIAN DAN PENILAIAN
26. Mohd Zulhimi bin Roslizulhilmi.btpnpls@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-9761 703
11. BTPN TERENGGANUbtpntrg@moe.gov.my 09-6277 100 09-6182 075
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN TERENGGANU
  UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
1. Zulkifli bin Abdullah@ Pemandu Kenderaan
2. Alias bin Talibalias.btpntrg@ Ketua Penolong Pengarah 09-6277 100
  UNIT PROMOSI, INOVASI DAN MEDIA
3. Wan Mohd Zuhaidi bin Hassan @ Wan Hassan@ Penolong Pengarah
4. Mat Sabri bin Ismail@ Pegawai Teknologi Pendidikan
5. Mohammad bin Ali@ Pegawai Teknologi Pendidikan
6. Abdul Malik bin Muhamad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
7. Wan Mohd Bakri bin W.musa@ Pegawai Teknologi Pendidikan
8. Nor Azwari bin Che Mt Noor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENGURUSAN PUSAT KEGIATAN GURU
9. Nize bin Muhammad@ Penolong Pengarah
10. Mohd Alhadi bin Yaali@ Pegawai Teknologi Pendidikan
11. Mat Nawi bin Omar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENDIDIKAN BESTARI
12. Mohd Isa bin Mohd Noor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
13. Ku Ahmad bin Ku Ibrahim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
14. El Gamillo bin Habibun Tan @ Tan Boon Lai@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT INTERVENSI ICT DAN PENYELIDIKAN & PENILAIAN
15. Ahmad Jadid bin Jusohjadid.btpntrg@ Penolong Pengarah 09-6277 100
16. Ahmad Rafhan bin Zaid @ Mansor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
17. Akram @ Amir bin Abdul Majid@ Penolong Pengarah
18. Badru Hishan bin Mohd.zin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
19. Amir bin Hamzah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
20. Noraihan binti Mohamed@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN
21. Roshaliza binti Wahab@ Penolong Pengarah
22. Syuhairah binti Mohamed Sani@ Pegawai Teknologi Pendidikan
23. Ruzlan bin Abdul Gani@ Pegawai Teknologi Pendidikan
24. Ahmad Syiham Bahiri bin Seman@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
25. Wan Nursuriana binti Wan Mohamed Nor@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
26. Aminah binti Zakaria@ Pembantu Tadbir(Perkeranian/Operasi)
27. Siti Aisah binti Zakaria@ Juruteknik Komputer
28. Che Ku Ahmad Zaki bin Che Ku Alam@ Juruteknik Komputer
29. Syed Azmi bin Syed Abdullahsyedazmi.btpntrg@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 09-6277 100
30. Khamsiah binti Abdullah@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
31. Puzi @ Puziah binti Hussin@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
32. Zubaidah binti Mamat@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
33. Tuan Rosmawati binti Tuan Mohd@ Penyelia Asrama
34. Aini binti Puteh@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
35. Wan Zaini binti Wan Ngah@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
36. Wan Suliana binti W.sulaiman@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
37. Baharudin bin Abdullah@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
38. Norani binti Embong@ Pembantu Perpustakaan
39. Mohd Fadli bin Ismail@ Pembantu Operasi
40. Mohammad bin Ngah@ Pemandu Kenderaan
41. Mohd Roseli bin Ismail@ Pemandu Kenderaan
42. Asrul Azam bin Jusoh@ Pemandu Kenderaan
43. Norhana binti Abdul Rahman@ Pembantu Am Pejabat
12. BTPN SABAHbtpnsab@moe.gov.my 088-7109 34 088-7104 81
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN SABAH
1. Suhailee @ Ghani bin Ahmadsuhailee.btpnsab@ Ketua Penolong Pengarah 088-7109 34
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI & PROFESIONALISME (UPKP)
2. Suriansah bin Hamidsuriansah.btpnsab@ Pegawai Teknologi Pendidikan 08-8710 481
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK (UPS)
3. Sadah @ Aidah binti Puasa@ Pegawai Teknologi Pendidikan
4. Sheliana binti Jopiun@ Pembantu Tadbir (Kewangan)
5. Mohd Nazib bin Mohamed Nun@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
6. Rithaudeen bin Edris@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
7. Siti Hairin @ Ayu Suzaimi Bt Datu Okar@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
8. Rosle bin Agali Amat@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
9. Nurimah binti Samat@ Penyelia Asrama
10. Maslungan binti Unsoh@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
11. Mairin binti Ekun@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
12. Kamariah @ Adeh binti Mantamin@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
13. Julia @ Margarete Lowoyon@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
14. Jasnie bin Kahar@ Pembantu Operasi
15. Sudok @ Ahmad bin Amin@ Pembantu Operasi
16. Mohd Azmi bin Saini@ Pembantu Operasi
17. Roslan bin Abdul Rahman@ Pemandu Kenderaan
18. Suhilmi bin Ismail@ Pembantu Operasi
19. Ampuan Abdul Halim Sukri B Awang Hamzah@ Pemandu Kenderaan
20. Nenriddy bin Teraman@ Pemandu Kenderaan
21. Mohd Affande bin Shuib@ Pemandu Kenderaan
22. INGGU BIN RULION @ MOHD FIRDAUS ABDULLAHfirdaus.btpnsab@ Penolong Pengarah 088-7227 48
23. Rubica @ Isin Junisrebecca.btpnsab@ Pegawai Teknologi Pendidikan 088-7109 34
24. Ampulot @ Julitah binti Andaunjulitah.btpnsab@ Pegawai Teknologi Pendidikan 088-7227 48
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI & PROFESIONALISME (UPKP)
25. Jc Jane Canisius James@ Penolong Pengarah
26. Andikeh @ Ondiki bin Tinggi@ Pegawai Teknologi Pendidikan
27. Editha binti James Ginibun@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN (UMIP)
28. Julai bin David Jipin @ Gipin@ Penolong Pengarah
29. Rafian bin Yahyarafian.btpnsab@ Pegawai Teknologi Pendidikan 088-7109 34
30. Azmy bin Ahmadazmy.btpnsab@ Pegawai Teknologi Pendidikan 088-7109 34
31. Junndiah @ Junaidah binti Majit@ Pegawai Teknologi Pendidikan
32. Mohd Zaini bin Rashkin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
33. Khairulhaidi bin Abdul Wahab@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN (UPSP)
34. Junaidi bin Adam@ Penolong Pengarah
35. Rasmina @ Clementine Bt Emin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
36. Patrict bin Peter Muji@ Pegawai Teknologi Pendidikan
37. Rabaeyah binti Djainudin@ Pegawai Teknologi Pendidikan
38. Yahya bin Harun@ Pegawai Teknologi Pendidikan
39. Sue Ellen binti Sikul@ Pembantu Perpustakaan
40. Afra Syrney Jasney@ Pembantu Perpustakaan
  UNIT PENYIARAN DAN TEKNIKAL (UPT)
41. Saliudin bin Salleh@ Penolong Pengarah
42. Ag Matasan bin Ag Mamut@ Pegawai Teknologi Pendidikan
43. Gabriel bin Guriting@ Pegawai Teknologi Pendidikan
44. Mohd Azlan bin Abdul Reping@ Pegawai Teknologi Pendidikan
45. Mohd Ashrien bin Ashan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
46. June Allau Tadam@ Pegawai Teknologi Pendidikan
47. Azrul bin Mohamad@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
48. Jamaluddin bin Diner@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
49. Sugiharto bin Ratno@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
50. Arsat bin Danding@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera
51. Syahrin bin Salleh@ Pegawai Teknologi Pendidikan
52. Anthony bin Gibal@ Pembantu Operasi
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH (UBest)
53. Salleh bin Linggam@ Penolong Pengarah
54. Nasran bin Abdul Rahim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
55. Chua Guan Chee@ Pegawai Teknologi Pendidikan
56. Aidey bin Duli@ Pegawai Teknologi Pendidikan
57. Ismail bin Tahir@ Pegawai Teknologi Pendidikan
58. Mohamad Azuan bin Azamain@ Pegawai Teknologi Pendidikan
59. Lillian L Tokuyuk@ Pegawai Teknologi Pendidikan
60. Fazlye Gubal bin A Jafer@ Pegawai Teknologi Pendidikan
61. Suhaimi bin Sani@ Juruteknik Komputer
62. Rechell Airol@ Juruteknik Komputer
  UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN (UKP)
63. Romzi bin Ahmad@ Penolong Pengarah
64. Kassim Alias Suhaifudon bin Mohd Tahir@ Pegawai Teknologi Pendidikan
65. Mulyani bin Doto@ Pegawai Teknologi Pendidikan
66. Jalina Guasai@ Pegawai Teknologi Pendidikan
67. Dg.shuanah binti Aslie@ Pegawai Teknologi Pendidikan
13. BTPN MELAKAbtpnmel@moe.gov.my 06-2324 478 06-2323 262
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN MELAKA
1. Nor Hashim bin Hasan@ Ketua Penolong Pengarah
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK DAN UNIT KEWANGAN PEROLEHAN
2. Yusri bin Suib@ Penolong Pengarah
  HAL EHWAL PKG, UNIT PENGURUSAN STRATEGIK DAN UNIT KEWANGAN PEROLEHAN
3. Abdul Kadir bin Zainal @ Mohd Nor@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  PENTADBIRAN, PERKHIDMATAN DAN KEWANGAN, UNIT PENGURUSAN STRATEGIK DAN UNIT KEWANGAN PEROLEHAN
4. Kamarul-anuar bin Talib@ Penolong Pengarah
5. Hasnol bin Ibrahim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
6. Saipul Mezan bin Zaini@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/ Penolong Jurutera
7. Suhaili bin Sulaiman@ Penolong Pegawai Tadbir
8. Zaharah binti Ismail@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
9. Tijah binti Yusof@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
10. Rahimah binti Abdullah@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
11. Yusmiza binti Md Yusof@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
12. Maztini binti Md Noh@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
13. Ridzwan bin Hassan@ Pembantu Operasi
14. Syed Hassim bin Syed Othman@ Pembantu Operasi
15. Mohd Hafizul bin Midan@ Pemandu Kenderaan
  PENDIDIKAN BESTARI, UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH DAN UNIT MEDIA,INOVASI DAN PROMOSI
16. Zanariah binti Alizanariah.btpnmel@ Penolong Pengarah 06-2324 478
17. Khalid bin Ahmad@ Pegawai Teknologi Pendidikan
18. Mohd Kamarudin bin Kasim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
19. Mohd Farid bin Manap@ Juruteknik Komputer
  MEDIA PENDIDIKAN, UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH DAN UNIT MEDIA,INOVASI DAN PROMOSI
20. Abd Majid bin Ibrahim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
21. Sulaiman bin Abd Rahim@ Pegawai Teknologi Pendidikan
22. Syaharum bin Abdullah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
23. Badrul Hisham bin Md Keling@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  UNIT PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN
24. Zaidi bin Jaafar@ Pegawai Teknologi Pendidikan
  PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN, UNIT PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN
25. Norhasmiza binti Hamzah@ Pembantu Perpustakaan
  KAJIAN DAN PENILAIAN, UNIT PENGURUSAN SUMBER PENDIDIKAN
26. Abu bin Selihan@ Pegawai Teknologi Pendidikan
14. BTPN KEDAHbtpnked@moe.gov.my 04-7440 800 04-7308 909
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN KEDAH
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN ( UPSP )
1. Abdul Jalil bin Hassanjalil.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 853
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN ( UMIP )
2. Adzmanizam bin Adzaliadzmanizam.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 844
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH ( UBEST )
3. Ahmad Marzaidi bin Md Zainolmarzaidi.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 834
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN ( UMIP )
4. Ahmad Shazli bin Md Zainolshazli.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 842
5. Ahmad Zahir bin Saadzahir.btpnked@ Ketua Penolong Pengarah 04-7740 801
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
6. Ahmad Zaki bin Yaakobahmadzaki.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 815
  UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN ( UKP )
7. Aryana binti Jamilaryana.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 802
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI PROFESIONALISME ( UPKP )
8. Azizan bin Haji Thoibazizan.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 872
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH ( UBEST )
9. Ching Shiuh Kangshiuhkang.btpnked@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 04-7740 857
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN ( UMIP )
10. Dewi binti Ahmad @ Iva Dewi binti Ahmaddewi.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 845
11. Dzulkifli bin Hashimdzulkifli.btpnked@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera 04-7740 846
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
12. Ernie Shaffriza binti Zakariaernie.btpnked@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 04-7740 818
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI PROFESIONALISME ( UPKP )
13. Fakhrul Azman Bin Mansor fakhrul.btpnked@ Penolong Pengarah 04-7740 871
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH ( UBEST )
14. Idrus bin Matidrus.btpnked@ Penolong Pengarah 04-7740 837
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
15. Junaidi bin Jamaludinjunaidi.btpnked@ Penolong Pengarah 04-7740 811
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN ( UPSP )
16. Maziani binti Che Omarmaziani.btpnked@ Pembantu Pustakawan 04-7740 855
  UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN ( UKP )
17. Mazlan bin Muhammadmazlan.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 804
18. Mohamad Hasrul Bin Omarhasrul.btpnked@ Pembantu Tadbir 04-7740 805
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI PROFESIONALISME ( UPKP )
19. Mohd Azamuddin bin Zainolazam.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 873
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
20. Mohd Alif Azilan bin Sari Dautalif.btpnked@ Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera 04-7740 823
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN ( UMIP )
21. Mohd Hafifi bin Joharihafifi.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 844
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH ( UBEST )
22. Mohd Khairul bin Mohamad Noorkhairul.btpnked@ Juruteknik Komputer 04-7740 835
  UNIT MEDIA DAN INOVASI PENDIDIKAN ( UMIP )
23. Mohd Radzif Bin Ismailrazif.btpnked@ Penolong Pengarah 04-7740 841
24. Muhammad Syahir bin Yusoffshahir.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 845
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
25. Muhammad Zamani bin Zakariazamani.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 814
26. Nasrun bin Mohamadnasrun.btpnked@ Pemandu Kenderaan 04-7740 819
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH ( UBEST )
27. Noor Halini binti Alliashalini.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 832
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
28. Mohd Farizan bin Harunfarizan.btpnked@ Pemandu Kenderaan 04-7740 819
  UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN ( UKP )
29. Noorasmah binti Said @ Razaknoorasmah.btpnked@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 04-7740 807
30. Nor Azah binti Majidnorazah.btpnked@ Pembantu Tadbir (Kewangan) 04-7740 816
  UNIT PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN ( UPSP )
31. Noraini binti Haji Mohammadnoraini.btpnked@ Penolong Pengarah 04-7740 851
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
32. Norliza binti Saadnorliza.btpnked@ Penyelia Asrama 04-7740 824
33. Nurul Izzati binti Ismailizzati.btpnked@ Pembantu Operasi 04-7740 817
34. Rohaya binti Ishakrohaya.btpnked@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 04-7740 810
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH ( UBEST )
35. Roslan bin Ramliroslanr.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 833
  UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN ( UKP )
36. Zahari bin Awangzahari.btpnked@ Penolong Pengarah 04-7740 802
  UNIT PENGURUSAN STRATEGIK ( UPS )
37. Zolkiflee Bin Abu Bakarzolkiflee.btpnked@ Pegawai Teknologi Pendidikan 04-7740 812
38. Zoolhasri bin Zakariazolhasri.btpnked@ Pemandu Kenderaan 04-7740 819
39. Zulfitri bin Abdul Rashidzulfitri.btpnked@ Ketua Pembantu Tadbir 04-7740 806
15. BTPN WP LABUANbtpnwpl@moe.gov.my 087-4651 21 087-4651 29
# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
BTPN WP LABUAN
  PEJABAT PEGAWAI TEKNOLOGI PENDIDIKAN
1. Zulkefly bin S Jamaludinzulkefly.btpnwpl@ Pegawai Teknologi Pendidikan 087-4652 11
2. Ag Marten bin Abdul Rahman@ Penolong Pengarah
  PEJABAT PEGAWAI TEKNOLOGI PENDIDIKAN
3. Ardain bin Abdullah@ Pegawai Teknologi Pendidikan
4. Jeevareani A/l Samikanujeeva.btpnwpl@ Pegawai Teknologi Pendidikan 08-7465 121
5. Maria binti Alimat@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
6. Rawinah binti Sinwahrawinah.btpnwpl@ Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 08-7465 121