Portal Rasmi
Bahagian Teknologi Pendidikan
Kementerian Pendidikan Malaysia

Kakitangan BTP

 

# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
PENGURUSAN
1. Haji Zaidi bin Yazidzaidi.yazid@ Pengarah Bahagian Teknologi Pendidikan 03-2081 8118
2. Nurul Zakiyah binti Asralnurulzakiyah@ Setiausaha Pejabat 03-2081 8002
3. KOSONGkosong@ Timbalan Pengarah Pembangunan Teknologi Pendidikan 03-2081 8080
4. KOSONGkosong@ Setiausaha Pejabat 03-2081 8005
5. Haji Mohd. Haliza bin Mohd. Adnanmohdhaliza@ Timbalan Pengarah Pembangunan Pendidikan Bestari 03-2081 8181
6. Nor Azwahida binti Abd. Rahmannorazwahida@ Setiausaha Pejabat 03-2081 8004
UNIT PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN
7. Mohd Haironezam bin Mohd Noor Azizamanhaironezam@ Pegawai Eksekutif 03-2081 8084
  SUB UNIT PENTADBIRAN
8. Tay Siam Hongsiamhong@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8085
  PERKHIDMATAN
9. Siti Noor Fatimah binti Shahbudin sitinoor@ Pembantu Tadbir 03-2081 8083
10. Rohaya binti Bakarrohaya@ Pembantu Tadbir 03-2081 8092
11. Liza Eriani binti Alias liza@ Pembantu Tadbir 03-2081 8094
12. Munirah binti Zainal Abidinmunirah@ Pembantu Tadbir 03-2081 8099
13. Rozana binti Amzahrozana@ Pembantu Tadbir 03-2081 8111
14. Siti Noorazuani binti Kamal azuani@ Pembantu Tadbir 03-2081 8140
15. Arizam bin Mohamadarizam@ Pembantu Operasi 03-2081 8104
16. Mohd Hazman bin Mohd Nazarhazman@ Pembantu Operasi 03-2081 8104
17. Mohd Sharil bin Abd Ghanisharil_btp@ Pembantu Operasi 03-2081 8104
18. Ishak bin Abasishak_abas@ Pembantu Operasi 03-2081 8098
19. Hamidah binti Sam po_btp@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
20. Shaidatul Nor binti Kamrulzamanshaidatul@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
21. Siti Noor Fadila binti Shahbudinfadila@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
22. Siti Aminah Binti Zainisiti_2@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
  PENTADBIRAN
23. Sharifah Norhasimah binti Syed Bukharis_norhasimah@ Pembantu Tadbir 03-2081 8090
24. Herman bin Salehuddinherman@ Pembantu Tadbir 03-2081 8091
25. Mohd Azrai bin Abd Rahmanazrai@ Pembantu Tadbir 03-2081 8087
26. Zulkifli bin Latifzulkifli@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
27. Johari bin Nak Omarpemandu_btp@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
28. Mohd Faisal bin Sulaimanpemandu_btp@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
29. Azizudin bin Abdullahpemandu_btp@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
30. Shamsuddin bin Mat Husseinshamsuddin@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
31. Nik Mohamad bin Nik Mustafanikmohamednikmustaffa@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
32. Rhaduan bin Abdull rhaduan@ Pembantu Awam 03-2081 7735
  SUB UNIT REKOD DAN DOKUMENTASI
33. KOSONG`@ Ketua Pembantu Tadbir (N26) 03-2081 7777
  DIGITAL DOCUMENT MANAGEMENT SYSTEM (DDMS)
34. Nazlan bin Muhammad Yusofnazlan@ Pembantu Tadbir 03-2081 7644
35. Mohamad Nazri bin Jaafarmnazri@ Pembantu Tadbir 03-2081 7656
36. Mohd Shafie bin Shaari shafie@ Pembantu Operasi 03-2081 7644
  CUTI/ PUNCH CARD
37. Ruslina binti An roslina@ Pembantu Tadbir 03-2081 8089
38. Mazlina binti Kassim mazlina@ Pembantu Tadbir 03-2081 8096
  SUB UNIT PEROLEHAN
39. Shuhaibah binti Mohamad shuhaibah@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8194
  PEROLEHAN
40. Noorhzan binti Ahmad noorhazan@ Pembantu Tadbir 03-2081 8170
41. Rosdina binti Suffianrosdina@ Pembantu Tadbir 03-2081 8191
42. Mohd Azhar bin Jaafar mohdazhar@ Pembantu Operasi 03-2081 8189
  SUB UNIT ASET
43. KOSONGkosong@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8086
  ASET
44. Amirku bin Abu Bakar amirku@ Pembantu Tadbir 03-2081 8129
45. Zulaikha binti Hj. Abu Bakar zulaikha@ Pembantu Tadbir 03-2081 8171
46. Irene Irwani binti Mohamed @ Md Zaidirene@ Pembantu Tadbir 03-2081 8121
47. Rosli bin Baharipo_btp@ Pembantu Operasi 03-2081 7786
UNIT KEWANGAN
48. Muadz bin Faisalmuadz@ Penolong Akauntan 03-2081 8122
  UNIT KEWANGAN
49. Ayub bin Ihsan ayub@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8125
50. Kasma binti Mohd Isakasma@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8134
51. Mohd Hisamuddin bin Ab Karimhisamuddin@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8133
52. Hazrin Iznazia binti Hamzah hazrin@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8126
53. Nor Ainun binti Ismail ainun@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8127
54. Lia Eriana binti Alias liaeriana@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8139
55. Farrahhasliza binti Hassanfarrah@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8132
56. Mohd Faiza bin Ismail faiza@ Pembantu Operasi N11 03-2081 8135
PEJABAT PENGURUSAN PROGRAM ICT SEKOLAH
57. Haji Mohd Haliza bin Mohd Adnanmohdhaliza@ Pengarah Program 03-2081 8181
  PASUKAN PROJEK 1BESTARINET FASA II
58. Jaya Kumar a/l C. Korankumar@ Pengurus Projek Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 7620
59. Shazril Helmi bin Samsudin shazril@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 7779
60. Aniqah Husda binti Abdul Latifaniqah@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8143
61. Norhayati binti Mohd. Bakriyati.bakri@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8144
62. Mohd Zubir bin Abd Rahmanzubir@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8028
63. Julieyana binti Jarisjulieyana@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8017
64. Anitha a/p Periannananitha.periannan@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8142
65. Mohd Amir Hamzah bin Salehamirhamzah@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 7623
66. How Swee Chingsweeching@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8196
67. Abdul Hamid bin Musahamid_musa@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 7672
  PASUKAN PROJEK PEMBEKALAN TABLET/ PASUKAN PROJEK PEMBEKALAN KOMPUTER RIBA
68. Mak Sheau Yun sheauyun@ Pengurus Projek Pembekalan Tablet/ Projek Pembekalan Komputer Riba 03-2081 7712
69. Wan Mohd Mohyeddin bin Wan Yacobmohyeddin@ Ketua Pasukan Projek Pembekalan Komputer Riba 03-2081 7647
70. Tan Huey Linghueyling@ Pasukan Projek Pembekalan Tablet 03-2081 8072
71. Nur Hafizah binti Hashim @ Hassannurhafizah@ Pasukan Projek Pembekalan Tablet 03-2081 7666
72. Nur Ain Waheeda binti Mandzoor Ahmednurain@ Pasukan Projek Pembekalan Tablet 03-2081 7666
SEKTOR PEMBANGUNAN DAN PENGGUNAAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN
73. Nornai'lah binti Abdul Latiffnornailah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8008
  UNIT PENYELARASAN DASAR
74. Fadzliaton binti Zainudinfadzliaton@ Ketua Unit 03-2081 8011
75. Mohd Shahrin bin Omar shahrin@ Penolong Pengarah 03-2081 8024
76. Mohd Zakaria bin Sanipzakaria.sanip@ Penolong Pengarah 03-2081 8022
77. Shahriah binti Markomshahriah@ Penolong Pengarah 03-2081 8081
78. Fuziah binti Azizfuziah@ Penolong Pengarah 03-2081 8013
  UNIT DATA & PEMBANGUNAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN
79. Mohd Azian bin Mohd Sofianmohdazian@ Ketua Unit 03-2081 8015
80. Amir bin A. Bakaramir@ Penolong Pengarah 03-2081 8088
81. Shamsuri bin Abdullah samsuri@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8021
82. Zaman Sari bin Jambari zaman@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8030
  UNIT PERANCANGAN DAN BAJET
83. Hajah Jah Lailawati binti Wandijah_lailawati@ Ketua Unit 03-2081 8012
84. Noraminah binti Mohamed Ghazinoraminah@ Penolong Pengarah 03-2081 8014
85. Mohamad Faizol bin Mohamed Radzifaizol@ Penolong Pengarah 03-2081 8023
86. Aizan Syazwan bin Baharomaizan@ Penolong pengarah 03-2081 8029
87. Nik Rosniza binti Nik Mustaphanikrosniza@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8030
SEKTOR PEMBANGUNAN PENGAJARAN DAN PEMBELAJARAN
88. Gina Lammert gina@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7676
  UNIT STEM
89. Abdul Aziz bin Abu Seman abdulaziz@ Ketua Unit 03-2081 7670
90. YM Raja Abdul Halim bin Raja Abdul Majidraja@ Penolong Pengarah 03-2081 7665
91. Mohd Rosle bin Hj. Ahmadmohdrosle@ Penolong Pengarah 03-2081 8199
92. Hairul Nizam bin Hasnanhairul@ Penolong Pengarah 03-2081 7668
93. Elenchelvan a/l Davrajooelenchelvan@ Penolong Pengarah 03-2081 8020
94. Nurhazlina binti Nordinnurhazlina@ Penolong Pengarah 03-2081 7663
  UNIT SAINS SOSIAL
95. Pushparani a/p Subramaniampushpa@ Ketua Unit 03-2081 7664
96. Fadzilah binti Ariffinfadzilah_a@ Penolong Pengarah 03-2081 7683
97. Mohamad Salleh bin Hatimsalleh@ Penolong Pengarah 03-2081 7680
98. Zaiemilia binti Mohd Rokhanizaiemilia@ Penolong Pengarah 03-2081 7641
  UNIT PRASEKOLAH
99. Dr. Kamarul Azman bin Abd Salam kamarul@ Ketua Unit 03-2081 7675
100. Haji Ahmad Sukri @ Ahmad Shukri bin Abdullah shukri@ Penolong Pengarah 03-2081 7645
101. Azmi bin Hamzah azmi_hamzah@ Penolong Pengarah 03-2081 7648
SEKTOR PERKHIDMATAN KEJURUTERAAN
102. Ab Aziz bin Mohamedaziz@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7799
103. Mashira binti Meri @ Mohamad Zamirimashira@ Ketua Unit (Jurutera) 03-2081 7778
  UNIT STUDIO TV / OB VAN
104. Muhammad Sabri bin Hamid sabri@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7689
105. Muhammad Faiz bin Azizanfaiz@ Penolong Jurutera (Kamera) 03-2081 7759
106. Azmuni binti Yusoff azmuni@ Penolong Jurutera (Pengadun Video) 03-2081 7757
107. Mohd Fairuz bin Mohd Adnan fairuzadnan@ Penolong Jurutera (Lighting) 03-2081 7762
108. Hasmadi bin Abu Hassan hasmadi@ Penolong Jurutera (Kamera) 03-2081 7759
109. Norinizawaty binti Idris norinizawaty@ Penolong Jurutera (Kamera) 03-2081 7761
  UNIT KENDALIAN TEKNIKAL
110. Alfi Izadi bin Amran alfi@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7742
111. YM Raja Farisa binti Raja Petra farisa@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7758
112. Radzizul bin Mat Isa radzizul@ Penolong Jurutera (Audio/Audio Visual) 03-2081 7745
113. Mohd Sukri bin Ali Rasidsukri@ Penolong Jurutera (Interkom) 03-2081 7759
114. Mokhtar bin Eisamokhtar@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7747
115. Mohd Adira bin Mukhtar adira@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7745
116. Khairul bin Sharifutdin khairul@ Penolong Jurutera (Audio Visual) 03-2081 7746
117. Afif bin Adnan afif@ Penolong Jurutera (Audio Visual) 03-2081 7745
118. Asiah binti Abd Jalilasiah_aj@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7761/65
119. Azaini bin Sha`ari azaini@ Penolong Jurutera ( M & E ) 03-2081 7756
120. Mohd Najib bin Saad mohdnajib@ Penolong Jurutera (Penyunting) 03-2081 7762
121. Norehan binti Abu Bakar norehan@ Penolong Jurutera (Penyunting) 03-2081 7758
122. Mazniza binti Hussinmazniza@ Penolong Jurutera (Penyunting) 03-2081 7765
123. Norhafiza binti Mohd Nornorhafiza@ Penolong Jurutera (Rakam Salin) 03-2081 7754
124. Muhammad Zaki Al Khusairi bin Abu Saffianmuhammadzaki@ Pembantu Kemahiran 03-2081 7762
  UNIT PENGGAMBARAN LUAR (ENG)
125. Mohd Khairy bin Jamadi mohdkhairy@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7741
126. Azhar bin Ariffin azhar_ariffin@ Penolong Jurutera (Bilik Peralatan) 03-2081 7685
127. Abdul Malik Faizal bin Mat Samah malek.btp@ Penolong Jurutera 03-2081 7752
128. Abd Hamid bin Mohd Jali hamid@ Penolong Jurutera 03-2081 7752
129. Mohd Fidzrus bin Mohamad Puzi fidzrus@ Jurufotografi 03-2081 7752
130. Mohamad Fariz bin Abdul Ghani fariz@ Jurufotografi 03-2081 7763
131. Azlil bin Basri azlil@ Jurufotografi 03-2081 7763
132. Mohamad bin Abu Bakar mohamad_bakar@ Jurufotografi 03-2081 7721/76
  UNIT M&E DAN KESELAMATAN
133. Ahmad Lathpi bin Dinahmadlathpi@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7742
134. Mohd Iswadi bin Mohd Yusoff mohdiswadi@ Penolong Jurutera 03-2081 7781
135. Mohd Syawal bin Haron shawal@ Penolong Jurutera 03-2081 7781
136. Nor Haida binti Mat Isanorhaida@ Pembantu Kemahiran 03-2081 7758
137. Nurul Adabiah binti Samshuriadabiah@ Pembantu Kemahiran 03-2081 7757/65
138. Azlimiizwan bin Abdullahazlimi@ Penjaga Jentera Elektrik 03-2081 7781
SEKTOR PEMBANGUNAN APLIKASI PENGURUSAN SEKOLAH BESTARI
139. Jaya Kumar a/l C. Koran kumar@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7620
  UNIT APLIKASI
140. Haji Zulkefli bin Haji Muhammadzulkefli@ Ketua Unit 03-2081 7621
141. Kavin Raj A/L Ramakrishnankavinraj@ Penolong Pengarah 03-2081 7627
  UNIT PORTAL
142. Juliana Leok juliana@ Penolong Pengarah 03-2081 7626
143. Mohamad Fauzi bin Abd Ganifauzi@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7780
144. Mohd Izwan bin Mohd Khalit izwan@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 7622
SEKTOR PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
145. Muhamad Razip bin Ismailrazip@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7700
  UNIT PENGURUSAN PUSAT SUMBER
146. Mohd Azam bin Mohamad Ali mohdazam@ Ketua Unit 03-2081 8184
147. Dr. Annathurai a/l Kasinadanannathurai@ Penolong Pengarah 03-2081 8174
148. Airil Anuar bin Ahmadairilanuar@ Penolong Pengarah 03-2081 8178
149. Suhana binti Abdullahsuhana@ Penolong Pengarah 03-2081 8185
150. Rohazlina binti Hassimrohazlina@ Penolong Pengarah 03-2081 8075
151. Md Syaiful Bahari bin Yamansyaiful@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8177
  UNIT INFOSTRUKTUR TEKNOLOGI PENDIDIKAN
152. Koh Chin Kiangkohck@ Penolong Pengarah 03-2081 8176
153. Roobah a/p C. Vilachamyroobah@ Penolong Pengarah 03-2081 7643
154. Syarifah Noor Aslah binti Syed Omarsyarifah@ Penolong Pengarah 03-2081 8180
SEKTOR TELEVISYEN PENDIDIKAN
155. Dr. Qhamariah binti Samuqhamariah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8182
156. Mohamad Izwan bin Rosli m_izwan@ Penerbit Rancangan 03-2081 7762
157. Mezenah binti Mohd mezenah@ Penerbit Rancangan (Rakam Salin) 03-2081 7754
158. Zian Fazeha binti Saripin zian@ Penerbit Rancangan 03-2081 7761
159. Mohd Hizwan bin Md Noor hizwan@ Penerbit Rancangan 03-2081 7763
  UNIT VIDEO KURIKULUM
160. Mohd Azemi bin Mohd azemi@ Ketua Unit 03-2081 7717
161. Mohd Azmi bin Zakariaazmi@ Penerbit Rancangan 03-2081 7733
162. Rosli bin Ahmad rosli@ Penerbit Rancangan 03-2081 7698
163. Mohammed Azman bin Zainal Abidin m_azman@ Penerbit Rancangan 03-2081 7695
164. Muhammad bin Mohd.Tahirmuhammad@ Penerbit Rancangan 03-2081 7705
165. Helmi bin Hashimhelmi@ Penolong Pengarah 03-2081 8074
166. Abdul Halim Ho bin Abdullahhalimho@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7710
167. Fadzilah binti Mohd Rashid fadzilah@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7694
168. Suriah binti Ramlisuriah@ Penerbit Rancangan 03-2081 7729
169. Azlina binti Shamsudin azlina@ Penerbit Rancangan 03-2081 7732
170. Salmi binti Musa salmi@ Penerbit Rancangan 03-2081 7725
  UNIT EHWAL SEMASA
171. Suras a/l Kanagasabai suras@ Ketua Unit (Penolong Pengarah /Penerbit Rancangan) 03-2081 7727
172. Hasnida binti Hashim hasnida@ Penerbit Rancangan 03-2081 7699
173. Farid Albar bin Nawifarid@ Penerbit Rancangan 03-2081 7701
174. Sharul Azhar bin Hj. Alisharul@ Penerbit Rancangan 03-2081 7707
175. Mahthir bin Mahmood mahthir@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7696
176. Abdul Muen bin Sidek muen@ Penolong Pengarah 03-2081 7703
177. Zamilah binti Harunzamilah@ Penerbit Rancangan 03-2081 7718
178. Azhar bin Mohd Nurdin azhar_n@ Penerbit Rancangan 03-2081 7728
179. Muhammad Zul Khidhir bin Husseinzulkhidhir@ Penerbit Rancangan 03-2081 7730
  UNIT GRAFIK DAN REKA BENTUK
180. Zalianisham bin Ghazalizalianisham@ Penerbit Rancangan 03-2081 7708
181. Hafizzhal Bukhary bin Borhanhafizzhal@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7635
182. Noor Ashlina Helen binti Abdullah noorashlina@ Pembantu Makmal 03-2081 7735
183. Yusniwati binti Mohd Yusof yusniwati@ Penerbit Rancangan 03-2081 7731
SEKTOR PELBAGAI MEDIA PENDIDIKAN
184. Dr. Suhaimi bin Kadirdrsuhaimi@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8128
  UNIT KEMANUSIAAN
185. Abdul Hakim bin Abdullahahakim@ Ketua Unit 03-2081 8042
186. Mohd Yassim bin Ngah yassim@ Ketua Unit 03-2081 7711
187. Shahrizah binti Abdullahshahrizah@ Ketua Unit 03-2081 8173
188. Heah Yean Siong yeansiong@ Penolong Pengarah 03-2081 7619
189. Azizul bin Abdul Radzakazizul.radzak@ Penolong Pengarah 03-2081 8055
190. Anuar bin Abd. Karim anuarkarim@ Penolong Pengarah 03-2081 8045
191. Ooi Chwee Hwachwee@ Penolong Pengarah 03-2081 8050
192. Mohamad Azam bin Husienazam@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7679
193. Aidaliza binti Azmi aidaliza@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8052
  UNIT STEM
194. Rani bin Rahmanrani@ Ketua Unit 03-2081 8049
195. Mohamad Faizal bin Saharifaizal@ Penolong Pengarah 03-2081 7639
196. Amutha Valli a/p Perumalamutha@ Penolong Pengarah 03-2081 8047
197. Mohd Rushdi bin Omar @ Abdullahrushdi@ Penolong Pengarah 03-2081 8045
198. Mohd Farid bin Mohd Fuad Ooifaridooi@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8053
SEKTOR INFRASTRUKTUR DAN REPOSITORI
199. KOSONGkosong@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7640
  UNIT PENGURUSAN REPOSITORI
200. Prakash Nakaraj a/l Thiagarajooprakash@ Penolong Pengarah 03-2081 8186
  UNIT PENGURUSAN RANGKAIAN
201. Azmi Sham bin Hj. Mohamedazmisham@ Penolong Pengarah 03-2081 7714
SEKTOR PELANTAR PEMBELAJARAN
202. Dr. Wagheeh Shukry bin Hassan wshukry@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8058
SEKTOR MEJA BANTUAN
203. KOSONGkosong@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7600
  UNIT SOKONGAN & ASET ICT
204. Ahmad bin Taba ahmad_taba@ Penolong Pengarah 03-2081 7606
  UNIT PENYENGGARAAN ICT SEKOLAH
205. Ananthan a/l Darmanananthan@ Penolong Pengarah 03-2081 7611
CAWANGAN KOMUNIKASI DAN LATIHAN
206. Shushilil Azam bin Shuibazam.shushilil@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8060
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI
207. Mohd Fazli bin Hj. Mat Akarmohdfazli@ Ketua Unit 03-2081 8062
208. Jayanthi a/p Jayaramanjayanthi@ Penolong Pengarah 03-2081 8063
209. Zulfadli bin Ab Rahimfadli@ Penolong Pengarah 03-2081 8061
210. Mazeedah binti Mat Rabimazeedah@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8068
CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENYELARASAN PENDIDIKAN BESTARI
211. Dr. Fatimah binti Hashimfatimah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8040
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH
212. Shaharizan bin Ibrahimshaharizan@ Ketua Unit 03-2081 7662
213. Uthamaseelan A/L Retnam uthamaseelan@ Penolong Pengarah 03-2081 7636
214. Nurul A'syiqin binti Harisasyiqin@ Penolong Pengarah 03-2081 7660
215. Eliaa binti Mohtareliaa@ Penolong Pengarah 03-2081 7637
216. Sudheep a/l Ramasamysudheep@ Penolong Pengarah 03-2081 7669
  Unit Perkongsian Pintar
217. Zarina binti Paijo zarina@ Ketua Unit 03-2081 7601