Portal Rasmi
Bahagian Teknologi Pendidikan
Kementerian Pendidikan Malaysia

Kakitangan BTP

 

# Nama Email @moe.gov.my Jawatan No Telefon
PENGURUSAN
1. Haji Zaidi bin Yazidzaidi.yazid@ Pengarah Bahagian Teknologi Pendidikan 03-2081 8118
2. Nurul Zakiyah binti Asralnurulzakiyah@ Setiausaha Pejabat 03-2081 8002
3. Teoh Boon Haiboonhai@ Timbalan Pengarah Pembangunan Teknologi Pendidikan 03-2081 8080
4. Siti Noor Fadila binti Shahbudinfadila@ Pembantu Operasi 03-2081 8004
5. Haji Mohd. Haliza bin Mohd. Adnanmohdhaliza@ Timbalan Pengarah Pembangunan Pendidikan Bestari 03-2081 8181
6. Nor Azwahida binti Abd. Rahmannorazwahida@ Setiausaha Pejabat 03-2081 8005
UNIT PENTADBIRAN DAN PERKHIDMATAN
7. Mohd Haironezam bin Mohd Noor Azizamanhaironezam@ Pegawai Eksekutif 03-2081 8084
  SUB UNIT PENTADBIRAN
8. Tay Siam Hongsiamhong@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8085
  PERKHIDMATAN
9. Siti Noor Fatimah binti Shahbudin sitinoor@ Pembantu Tadbir 03-2081 8083
10. Rohaya binti Bakarrohaya@ Pembantu Tadbir 03-2081 8092
11. Liza Eriani binti Alias liza@ Pembantu Tadbir 03-2081 8094
12. Munirah binti Zainal Abidinmunirah@ Pembantu Tadbir 03-2081 8099
13. Rozana binti Amzahrozana@ Pembantu Tadbir 03-2081 8093
14. Siti Noorazuani binti Kamal azuani@ Pembantu Tadbir 03-2081 8140
15. Arizam bin Mohamadarizam@ Pembantu Operasi 03-2081 8104
16. Mohd Hazman bin Mohd Nazarhazman@ Pembantu Operasi 03-2081 8104
17. Mohd Sharil bin Abd Ghanisharil_btp@ Pembantu Operasi 03-2081 8104
18. Ishak bin Abasishak_abas@ Pembantu Operasi 03-2081 8098
19. Hamidah binti Sam po_btp@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
20. Shaidatul Nor binti Kamrulzamanshaidatul@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
21. Siti Aminah Binti Zainisiti_2@ Pembantu Operasi 03-2081 7777
  PENTADBIRAN
22. Sharifah Norhasimah binti Syed Bukharis_norhasimah@ Pembantu Tadbir 03-2081 8090
23. Herman bin Salehuddinherman@ Pembantu Tadbir 03-2081 8091
24. Mohd Azrai bin Abd Rahmanazrai@ Pembantu Tadbir 03-2081 8087
25. Zulkifli bin Latifzulkifli@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
26. Johari bin Nak Omarpemandu_btp@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
27. Mohd Faisal bin Sulaimanpemandu_btp@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
28. Azizudin bin Abdullahpemandu_btp@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
29. Shamsuddin bin Mat Husseinshamsuddin@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
30. Nik Mohamad bin Nik Mustafanikmohamednikmustaffa@ Pemandu Kenderaan 03-2081 7782
31. Rhaduan bin Abdull rhaduan@ Pembantu Awam 03-2081 7735
  SUB UNIT REKOD DAN DOKUMENTASI
32. KOSONG`@ Ketua Pembantu Tadbir (N26) 03-2081 7777
  DIGITAL DOCUMENT MANAGEMENT SYSTEM (DDMS)
33. Nazlan bin Muhammad Yusofnazlan@ Pembantu Tadbir 03-2081 7644
34. Mohamad Nazri bin Jaafarmnazri@ Pembantu Tadbir 03-2081 7656
35. Mohd Shafie bin Shaari shafie@ Pembantu Operasi 03-2081 7644
  CUTI/ PUNCH CARD
36. Ruslina binti An roslina@ Pembantu Tadbir 03-2081 8089
37. Mazlina binti Kassim mazlina@ Pembantu Tadbir 03-2081 8096
  SUB UNIT PEROLEHAN
38. Shuhaibah binti Mohamad shuhaibah@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8167
  PEROLEHAN
39. Noorhzan binti Ahmad noorhazan@ Pembantu Tadbir 03-2081 8170
40. Rosdina binti Suffianrosdina@ Pembantu Tadbir 03-2081 8191
41. Mohd Azhar bin Jaafar mohdazhar@ Pembantu Operasi 03-2081 8189
  SUB UNIT ASET
42. Roslina binti Ahsan roslina.cc@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8086
  ASET
43. Amirku bin Abu Bakar amirku@ Pembantu Tadbir 03-2081 8129
44. Zulaikha binti Hj. Abu Bakar zulaikha@ Pembantu Tadbir 03-2081 8171
45. Irene Irwani binti Mohamed @ Md Zaidirene@ Pembantu Tadbir 03-2081 8121
46. Rosli bin Baharipo_btp@ Pembantu Operasi 03-2081 7786
UNIT KEWANGAN
47. Muadz bin Faisalmuadz@ Penolong Akauntan 03-2081 8138
  UNIT KEWANGAN
48. Ayub bin Ihsan ayub@ Ketua Pembantu Tadbir 03-2081 8125
49. Kasma binti Mohd Isakasma@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8134
50. Mohd Hisamuddin bin Ab Karimhisamuddin@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8133
51. Hazrin Iznazia binti Hamzah hazrin@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8126
52. Nor Ainun binti Ismail ainun@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8127
53. Lia Eriana binti Alias liaeriana@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8139
54. Farrahhasliza binti Hassanfarrah@ Pembantu Tadbir Kewangan 03-2081 8132
55. Mohd Faiza bin Ismail faiza@ Pembantu Operasi N11 03-2081 8135
PEJABAT PENGURUSAN PROGRAM ICT SEKOLAH
56. Haji Mohd Haliza bin Mohd Adnanmohdhaliza@ Pengarah Program 03-2081 8181
  SEKRETARIAT
57. Abdul Kadir bin Abdul Wahabakadir@ Ketua Sekretariat 03-2081 8058
58. Anitha a/p Periannananitha.periannan@ Sekretariat 03-2081 8142
59. Mohd Zubir bin Abd Rahmanzubir@ Sekretariat 03-2081 8028
60. Abdul Hamid bin Musahamid_musa@ Sekretariat 03-2081 8108
61. Aniqah Husda binti Abdul Latifaniqah@ Sekretariat 03-2081 8143
  PASUKAN PROJEK 1BESTARINET FASA II
62. Maimunah binti Mohd Tahirmaimunah@ Pengurus Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8144
63. Shazril Helmi bin Samsudin shazril@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 7779
64. Norhayati binti Mohd. Bakriyati.bakri@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8016
65. Julieyana binti Jarisjulieyana@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8017
66. How Swee Chingsweeching@ Pasukan Projek 1BestariNet Fasa II 03-2081 8196
  PASUKAN PROJEK PEMBEKALAN TABLET/ PASUKAN PROJEK PEMBEKALAN KOMPUTER RIBA
67. Mak Sheau Yun sheauyun@ Pengurus Projek Pembekalan Tablet/ Projek Pembekalan Komputer Riba 03-2081 7712
68. Wan Mohd Mohyeddin bin Wan Yacobmohyeddin@ Ketua Pasukan Projek Pembekalan Komputer Riba 03-2081 7647
69. Norazmi Bin Mohamed Diahnorazmi@ Pasukan Projek Pembekalan Komputer Riba 03-2081 7672
70. Tan Huey Linghueyling@ Pasukan Projek Pembekalan Tablet 03-2081 8072
71. Nur Hafizah binti Hashim @ Hassannurhafizah@ Pasukan Projek Pembekalan Tablet 03-2081 7666
72. Nur Ain Waheeda binti Mandzoor Ahmednurain@ Pasukan Projek Pembekalan Tablet 03-2081 7666
SEKTOR PEMBANGUNAN DAN PENGGUNAAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN
73. Nornai'lah binti Abdul Latiffnornailah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8008
  UNIT PENYELARASAN DASAR
74. Fadzliaton binti Zainudinfadzliaton@ Ketua Unit 03-2081 8011
75. Mohd Shahrin bin Omar shahrin@ Penolong Pengarah 03-2081 8024
76. Mohd Zakaria bin Sanipzakaria.sanip@ Penolong Pengarah 03-2081 8022
77. Shahriah binti Markomshahriah@ Penolong Pengarah 03-2081 8081
78. Fuziah binti Azizfuziah@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8013
  UNIT DATA & PEMBANGUNAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN
79. Mohd Azian bin Mohd Sofianmohdazian@ Ketua Unit 03-2081 8015
80. Amir bin A. Bakaramir@ Penolong Pengarah 03-2081 8088
81. Shamsuri bin Abdullah samsuri@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8021
82. Zaman Sari bin Jambari zaman@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8163
  UNIT PERANCANGAN DAN BAJET
83. Hajah Jah Lailawati binti Wandijah_lailawati@ Ketua Unit 03-2081 8122
84. Nik Rosniza binti Nik Mustaphanikrosniza@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8190
85. Noraminah binti Mohamed Ghazinoraminah@ Penolong Pengarah 03-2081 8144
86. Mohamad Faizol bin Mohamed Radzifaizol@ Penolong Pengarah 03-2081 8023
87. Aizan Syazwan bin Baharomaizan@ Penolong pengarah 03-2081 8029
SEKTOR PEMBANGUNAN PENGAJARAN DAN PEMBELAJARAN
88. Gina Lammert gina@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7676
  UNIT STEM
89. Abdul Aziz bin Abu Seman abdulaziz@ Ketua Unit 03-2081 7670
90. YM Raja Abdul Halim bin Raja Abdul Majidraja@ Penolong Pengarah 03-2081 7665
91. Mohd Rosle bin Hj. Ahmadmohdrosle@ Penolong Pengarah 03-2081 8199
92. Hairul Nizam bin Hasnanhairul@ Penolong Pengarah 03-2081 7668
93. Elenchelvan a/l Davrajooelenchelvan@ Penolong Pengarah 03-2081 8020
94. Nurhazlina binti Nordinnurhazlina@ Penolong Pengarah 03-2081 7663
  UNIT SAINS SOSIAL
95. Pushparani a/p Subramaniampushpa@ Ketua Unit 03-2081 7664
96. Fadzilah binti Ariffinfadzilah_a@ Penolong Pengarah 03-2081 7683
97. Mohamad Salleh bin Hatimsalleh@ Penolong Pengarah 03-2081 7683
98. Zaiemilia binti Mohd Rokhanizaiemilia@ Penolong Pengarah 03-2081 7641
  UNIT PRASEKOLAH
99. Dr. Kamarul Azman bin Abd Salam kamarul@ Ketua Unit 03-2081 7675
100. Haji Ahmad Sukri @ Ahmad Shukri bin Abdullah shukri@ Penolong Pengarah 03-2081 7645
101. Azmi bin Hamzah azmi_hamzah@ Penolong Pengarah 03-2081 7648
SEKTOR TELEVISYEN PENDIDIKAN
102. Dr. Qhamariah binti Samuqhamariah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8182
103. Mohamad Izwan bin Rosli m_izwan@ Penerbit Rancangan 03-2081 7762
104. Mezenah binti Mohd mezenah@ Penerbit Rancangan (Rakam Salin) 03-2081 7754
105. Zian Fazeha binti Saripin zian@ Penerbit Rancangan 03-2081 7761
106. Mohd Hizwan bin Md Noor hizwan@ Penerbit Rancangan 03-2081 7763
  UNIT VIDEO KURIKULUM
107. Mohd Azmi bin Zakariaazmi@ Penerbit Rancangan 03-2081 7733
108. Mohd Azemi bin Mohd azemi@ Ketua Unit 03-2081 7717
109. Rosli bin Ahmad rosli@ Penerbit Rancangan 03-2081 7698
110. Mohammed Azman bin Zainal Abidin m_azman@ Penerbit Rancangan 03-2081 7695
111. Muhammad bin Mohd.Tahirmuhammad@ Penerbit Rancangan 03-2081 7705
112. Helmi bin Hashimhelmi@ Penolong Pengarah 03-2081 8074
113. Abdul Halim Ho bin Abdullahhalimho@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7710
114. Fadzilah binti Mohd Rashid fadzilah@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7694
115. Suriah binti Ramlisuriah@ Penerbit Rancangan 03-2081 7729
116. Azlina binti Shamsudin azlina@ Penerbit Rancangan 03-2081 7732
117. Salmi binti Musa salmi@ Penerbit Rancangan 03-2081 7725
  UNIT EHWAL SEMASA
118. Suras a/l Kanagasabai suras@ Ketua Unit (Penolong Pengarah /Penerbit Rancangan) 03-2081 7727
119. Hasnida binti Hashim hasnida@ Penerbit Rancangan 03-2081 7699
120. Farid Albar bin Nawifarid@ Penerbit Rancangan 03-2081 7701
121. Sharul Azhar bin Hj. Alisharul@ Penerbit Rancangan 03-2081 7707
122. Mahthir bin Mahmood mahthir@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7696
123. Abdul Muen bin Sidek muen@ Penolong Pengarah 03-2081 7703
124. Zamilah binti Harunzamilah@ Penerbit Rancangan 03-2081 7718
125. Azhar bin Mohd Nurdin azhar_n@ Penerbit Rancangan 03-2081 7728
126. Muhammad Zul Khidhir bin Husseinzulkhidhir@ Penerbit Rancangan 03-2081 7730
  UNIT GRAFIK DAN REKA BENTUK
127. Zalianisham bin Ghazalizalianisham@ Penerbit Rancangan 03-2081 7708
128. Hafizzhal Bukhary bin Borhanhafizzhal@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7635
129. Noor Ashlina Helen binti Abdullah noorashlina@ Pembantu Makmal 03-2081 7735
130. Yusniwati binti Mohd Yusof yusniwati@ Penerbit Rancangan 03-2081 7731
SEKTOR PERKHIDMATAN KEJURUTERAAN
131. Haji Ismail bin Semanismail.seman@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7799
132. Mashira binti Meri @ Mohamad Zamirimashira@ Ketua Unit (Jurutera) 03-2081 7778
133. Mohamad bin Abu Bakar mohamad_bakar@ Jurufotografi 03-2081 7721/76
  UNIT STUDIO TV / OB VAN
134. Muhammad Sabri bin Hamid sabri@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7689
135. Muhammad Faiz bin Azizanfaiz@ Penolong Jurutera (Kamera) 03-2081 7759
136. Azmuni binti Yusoff azmuni@ Penolong Jurutera (Pengadun Video) 03-2081 7757
137. Mohd Fairuz bin Mohd Adnan fairuzadnan@ Penolong Jurutera (Lighting) 03-2081 7762
138. Hasmadi bin Abu Hassan hasmadi@ Penolong Jurutera (Kamera) 03-2081 7759
139. Norinizawaty binti Idris norinizawaty@ Penolong Jurutera (Kamera) 03-2081 7761
  UNIT KENDALIAN TEKNIKAL
140. Alfi Izadi bin Amran alfi@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7742
141. YM Raja Farisa binti Raja Petra farisa@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7758
142. Radzizul bin Mat Isa radzizul@ Penolong Jurutera (Audio/Audio Visual) 03-2081 7745
143. Mohd Sukri bin Ali Rasidsukri@ Penolong Jurutera (Interkom) 03-2081 7759
144. Mokhtar bin Eisamokhtar@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7747
145. Mohd Adira bin Mukhtar adira@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7745
146. Khairul bin Sharifutdin khairul@ Penolong Jurutera (Audio Visual) 03-2081 7746
147. Afif bin Adnan afif@ Penolong Jurutera (Audio Visual) 03-2081 7745
148. Asiah binti Abd Jalilasiah_aj@ Penolong Jurutera (Audio) 03-2081 7761/65
149. Azaini bin Sha`ari azaini@ Penolong Jurutera ( M & E ) 03-2081 7756
150. Mohd Najib bin Saad mohdnajib@ Penolong Jurutera (Penyunting) 03-2081 7762
151. Norehan binti Abu Bakar norehan@ Penolong Jurutera (Penyunting) 03-2081 7758
152. Mazniza binti Hussinmazniza@ Penolong Jurutera (Penyunting) 03-2081 7765
153. Norhafiza binti Mohd Nornorhafiza@ Penolong Jurutera (Rakam Salin) 03-2081 7754
154. Muhammad Zaki Al Khusairi bin Abu Saffianmuhammadzaki@ Pembantu Kemahiran 03-2081 7762
  UNIT PENGGAMBARAN LUAR (ENG)
155. Mohd Khairy bin Jamadi mohdkhairy@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7741
156. Azhar bin Ariffin azhar_ariffin@ Penolong Jurutera (Bilik Peralatan) 03-2081 7685
157. Abdul Malik Faizal bin Mat Samah malek.btp@ Penolong Jurutera 03-2081 7752
158. Abd Hamid bin Mohd Jali hamid@ Penolong Jurutera 03-2081 7752
159. Mohd Fidzrus bin Mohamad Puzi fidzrus@ Jurufotografi 03-2081 7752
160. Mohamad Fariz bin Abdul Ghani fariz@ Jurufotografi 03-2081 7763
161. Azlil bin Basri azlil@ Jurufotografi 03-2081 7763
  UNIT M&E DAN KESELAMATAN
162. Ahmad Lathpi bin Dinahmadlathpi@ Menjalankan tugas Ketua Sub Unit 03-2081 7742
163. Mohd Iswadi bin Mohd Yusoff mohdiswadi@ Penolong Jurutera 03-2081 7781
164. Mohd Syawal bin Haron shawal@ Penolong Jurutera 03-2081 7781
165. Nor Haida binti Mat Isanorhaida@ Pembantu Kemahiran 03-2081 7758
166. Nurul Adabiah binti Samshuriadabiah@ Pembantu Kemahiran 03-2081 7757/65
167. Azlimiizwan bin Abdullahazlimi@ Penjaga Jentera Elektrik 03-2081 7781
SEKTOR PEMBANGUNAN APLIKASI PENGURUSAN SEKOLAH BESTARI
168. Jaya Kumar a/l C. Koran kumar@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7620
  UNIT APLIKASI
169. Haji Zulkefli bin Haji Muhammadzulkefli@ Ketua Unit 03-2081 7621
170. Peter Lau Yi Zhong peter@ Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 7631
171. Kavin Raj A/L Ramakrishnankavinraj@ Penolong Pengarah 03-2081 7627
  UNIT PORTAL
172. Mohd Amir Hamzah bin Salehamirhamzah@ Penolong Pengarah 03-2081 8123
173. Juliana Leok juliana@ Penolong Pengarah 03-2081 7626
174. Mohamad Fauzi bin Abd Ganifauzi@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7681
175. Mohd Izwan bin Mohd Khalit izwan@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 7775
SEKTOR PERKHIDMATAN SUMBER PENDIDIKAN
176. Muhamad Razip bin Ismailrazip@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7700
  UNIT PENGURUSAN PUSAT SUMBER
177. Mohd Azam bin Mohamad Ali mohdazam@ Ketua Unit 03-2081 8184
178. Dr. Annathurai a/l Kasinadanannathurai@ Penolong Pengarah 03-2081 8174
179. Airil Anuar bin Ahmadairilanuar@ Penolong Pengarah 03-2081 8178
180. Suhana binti Abdullahsuhana@ Penolong Pengarah 03-2081 8185
181. Rohazlina binti Hassimrohazlina@ Penolong Pengarah 03-2081 8075
182. Md Syaiful Bahari bin Yamansyaiful@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8177
  UNIT INFOSTRUKTUR TEKNOLOGI PENDIDIKAN
183. Koh Chin Kiangkohck@ Penolong Pengarah 03-2081 8176
184. Roobah a/p C. Vilachamyroobah@ Penolong Pengarah 03-2081 7643
185. Syarifah Noor Aslah binti Syed Omarsyarifah@ Penolong Pengarah 03-2081 8180
SEKTOR PELBAGAI MEDIA PENDIDIKAN
186. Dr. Suhaimi bin Kadirdrsuhaimi@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8128
  UNIT KEMANUSIAAN
187. Abdul Hakim bin Abdullahahakim@ Ketua Unit 03-2081 8042
188. Mohd Yassim bin Ngah yassim@ Ketua Unit 03-2081 7711
189. Shahrizah binti Abdullahshahrizah@ Ketua Unit 03-2081 8173
190. Heah Yean Siong yeansiong@ Penolong Pengarah 03-2081 7619
191. Azizul bin Abdul Radzakazizul.radzak@ Penolong Pengarah 03-2081 8055
192. Anuar bin Abd. Karim anuarkarim@ Penolong Pengarah 03-2081 8045
193. Ooi Chwee Hwachwee@ Penolong Pengarah 03-2081 8050
194. Sudheep a/l Ramasamysudheep@ Penolong Pengarah 03-2081 8041
195. Mohamad Azam bin Husienazam@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 7679
196. Aidaliza binti Azmi aidaliza@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8052
  UNIT STEM
197. Rani bin Rahmanrani@ Ketua Unit 03-2081 8049
198. Mohamad Faizal bin Saharifaizal@ Penolong Pengarah 03-2081 7639
199. Amutha Valli a/p Perumalamutha@ Penolong Pengarah 03-2081 8047
200. Mohd Rushdi bin Omar @ Abdullahrushdi@ Penolong Pengarah 03-2081 8045
201. Mohd Farid bin Mohd Fuad Ooifaridooi@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8053
SEKTOR INFRASTRUKTUR DAN REPOSITORI
202. Anishariah binti Ramlianishariah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7640
  UNIT PENGURUSAN REPOSITORI
203. Rekha Maryanne Louisrekha@ Ketua Unit 03-2081 8036
204. Prakash Nakaraj a/l Thiagarajooprakash@ Penolong Pengarah 03-2081 8186
205. Saiful Hafizuddin bin Azmisaifulhafiz@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 8032
  UNIT PENGURUSAN RANGKAIAN
206. Ahmad Nadzlee Fitri bin Mohamadnadzlee@ Penolong Pengarah 03-2081 8187
207. Azmi Sham bin Hj. Mohamedazmisham@ Penolong Pengarah 03-2081 7714
208. Sagunthaladevi a/p V. Muniandysagunthala@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 7633
209. Nur Hamiza binti Ibrahim hamiza@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 8033
SEKTOR MEJA BANTUAN
210. YM Tengku Fuziah binti Tengku Mahmudtg.fuziah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 7600
  UNIT PENYENGGARAAN ICT SEKOLAH
211. Rosnizam bin Sahrani rosnizam@ Penolong Pengarah 03-2081 7607
212. Ananthan a/l Darmanananthan@ Penolong Pengarah 03-2081 7611
213. Nurul Ain binti Amran nurul@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 7608
  UNIT SOKONGAN & ASET ICT
214. Azman bin Yaakob azman_y@ Ketua Unit 03-2081 7602
215. Ahmad bin Taba ahmad_taba@ Penolong Pengarah 03-2081 7606
216. Siti Nur Rafida binti Md Ramzanrafida@ Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-2081 7605
CAWANGAN KOMUNIKASI DAN LATIHAN
217. Maimunah binti Mohd. Tahirmaimunah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8060
  UNIT PEMBANGUNAN KAPASITI
218. Mohd Fazli bin Hj. Mat Akarmohdfazli@ Ketua Unit 03-2081 8062
219. Jayanthi a/p Jayaramanjayanthi@ Penolong Pengarah 03-2081 8063
220. Muhammad Syafiq bin Mahfolsyafiq@ Penolong Pengarah 03-2081 8064
221. Zulfadli bin Ab Rahimfadli@ Penolong Pengarah 03-2081 8061
222. Mazeedah binti Mat Rabimazeedah@ Pegawai Teknologi Pendidikan 03-2081 8068
CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENYELARASAN PENDIDIKAN BESTARI
223. Dr. Fatimah binti Hashimfatimah@ Ketua Penolong Pengarah 03-2081 8040
  UNIT PEMBESTARIAN SEKOLAH
224. Shaharizan bin Ibrahimshaharizan@ Ketua Unit 03-2081 7662
225. Uthamaseelan A/L Retnam uthamaseelan@ Penolong Pengarah 03-2081 7636
226. Nurul A'syiqin binti Harisasyiqin@ Penolong Pengarah 03-2081 7660
227. Eliaa binti Mohtareliaa@ Penolong Pengarah 03-2081 7637
  Unit Perkongsian Pintar
228. Zarina binti Paijo zarina@ Ketua Unit 03-2081 7601